تعمیرکار دینام و استارت

پکیج آموزش برق خودرو، باتریسازی و تعمیرکار دینام و استارت

 

اگر به یادگیری برق خودرو علاقمندید، قطعاً دوست دارید، هرچه سریعتر نکات اصلی و کلیدی را یاد گرفته تا بتوانید روی افزایش مهارتهای خود کار کنید.

کارورزی پیش استادکار، فرصت بسیار خوبی است و باید آن را از دست ندهید، اما برای پیشرفت سریعتر و برای اینکه بتوانید زودتر کار را دست بگیرید، به آموزش نیاز است و باید در کنار کارورزی آموزش ببینید. 

در این پکیج آموزشی، به صورت مفصل، همه نکات و ترفندهای عیب‌یابی و تعمیرات باتری، دینام و استارت را، به زبان ساده یاد گرفته و خیلی سریع مهارت خود را بالا ببرید.

 مهارتهائی در این دوره آموزشی قرار دارد که معادل یک سال شاگردی پیش استادکار است، برخی استادکارها، فوت و فن کار را لو نمی‌دهند، سوالات را پاسخ نمی‌دهند و به اصطلاح کار را از شاگرد می‌دزدند اما شما به سادگی می‌توانید آموزشتان را به کمک این پکیج کامل کنید.

 • بیست جلسه آموزشی، بیش از 400 دقیقه آموزش کاربردی
 • آموزش صفر تا صد تئوری و عملی
 • عیب یابی و تعمیرات روی مراجعات واقعی خودروها
 • توضیحات کامل روی فیلمهای عملی
 • قابلیت ذخیره و مرور آفلاین
 • یک ماه پشتیبانی رایگان
 • فیلمبرداری با دوربین حرفه‌ای

 

 

افزایش اعتماد به نفس: با این دوره آموزشی، اعتماد به نفس شما در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات باتری، دینام و استارت متحول خواهد شد و خواهید توانست عیب‌یابی و تعمیرات انواع باتری، دینام و استارت را به سادگی فرا گیرید.

ساده سازی مطالب: مطالب دسته‌بندی شده و به زبان ساده‌ بیان شده‌اند، بنابراین حتی کسانی که پیش زمینه‌ای از برق خودرو ندارند نیز می‌توانند از این آموزشها استفاده کنند.

آموزش جامع: مطالب به طور کامل بیان شده و نکات و ترفندهای عملی، عیب‌یابی و تعمیرات عیوب مختلف دینام و استارت، در حالت‌های مختلف، نشان داده شده است.

کسب درآمد: به راحتی مهارتهای خود در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات باتری، دینام و استارت انواع خودرو را افزایش داده و کسب درآمد کنید.

جایگاه شغلی: تعمیرات دینام و استارت یکی از شاخه‌های اصلی برق خودرو است، پس این دوره آموزشی، برای کسب جایگاه جدید از لحاظ تخصصی در بین رقبا به شما کمک خواهد کرد.

 

میخواهم در این دوره آموزشی شرکت کنم

 

سرفصلهای دوره آموزشی تعمیرکار دینام و استارت

 • بخش اول: باتری
  باتری و طرز کار آن
  انواع خرابی باتری
  انواع روشهای تست باتری
  شارژ باتری
 • بخش دوم: دینام
  قطعه شناسی و طرز کار دینام
  انواع روشهای تست دینام
  مدار سیستم شارژ
  بازوبست دینام
  علائم و عیب یابی دینام روی خودرو
  عیب یابی اجزای دینام
  عیب‌یابی و تعمیرات ۷ نوع دینام مختلف خودروهای پراید پژو۴۰۵ سمند پارس و ۲۰۶ به صورت عملی روی خودرو واقعی
 • بخش سوم؛ استارت
  قطعه شناسی و طرز کار استارت
  عیب یابی استارت
  بازوبست و سرویس استارت
  عیب یابی و تعمیر ۷ نوع استارت مختلف خودروهای پژو ۴۰۵ سمند، پارس و ۲۰۶ به صورت عملی

هزینه دوره

هزینه دوره آموزشی باتریسازی و تعمیرات دینام و استارت ۱/۴۰۰/۰۰۰ تومان هست که در حال حاضر میتوانید با ۳٠% تخفیف، فقط با مبلغ ۹۸٠/۰۰۰ تومان این پکیج آموزشی را تهیه بفرمائید.

میخواهم این پکیج آموزشی را تهیه کنم

آپدیت دوره

آپدیت دوره رایگان است و درسهای جدید به صورت اتوماتیک به پنل شما اضافه میشوند و نیاز به پرداخت مبلغ اضافه نیست.

آموزش برق خودرو

 

در این دوره آموزشی یک بار برای همیشه مبحث عیب‌یابی و تعمیرات باتری، استارت و دینام را به صورت قدم به قدم و مفصل یاد میگیرید و دیگر به هیچ آموزش دیگری، چه تئوری و چه عملی نیاز نخواهید داشت.

هنرجویانی که در آموزشگاهها یا مراکز فنی و حرفه‌ای آموزش می‌بینند، معمولاً با یک مشکل مواجه هستند. آنها پس از پایان دوره آموزشی، احساس می‌کنند، هنوز اعتماد به نفس کافی، برای عیب‌یابی و تعمیرات خودرو واقعی ندارند. ما پس از ریشه‌یابی این مشکل به این نتیجه رسیدیم، که از یکی دلایل اصلی اعتماد به نفس پائین در این عزیزان، اجرای آموزش آنها روی ماکت است. در واقع آموزشهائی که این هنرجویان دیده‌اند، روی ماکت بوده و روی خودروهای واقعی آموزش ندیده‌اند.

یک راهکار، برای افزایش اعتماد به نفس، این است که هنرجو، همزمان با دوره آموزشی، پیش یک استادکار کار کرده تا با نحوه عیب‌یابی و تعمیرات عیوب واقعی آشنا شود، اما مشکلی که وجود دارد این است که، استادکارهای عزیز معمولاً شرایط ویژه‌ای برای پذیرش شاگرد دارند، ظرفیت پذیرش آنها محدود است و همه آنها، اراده، انگیزه یا توانمندی لازم برای ارائه آموزش را ندارند. در نتیجه، یادگیری نزد استادکار همواره با چالشهائی همراه است.

ما پس از 15 سال تجربه آموزش مکانیک و برق خودرو در مراکز آموزشی و دانشگاهها، این مشکل را حل کرده‌ایم، راه حل ما این است که مراحل عیب‌یابی و تعمیرات خودروهای واقعی را با توضیحات کامل به دوره‌های آموزشی‌مان اضافه کرده‌ایم تا به راحتی این تجربه‌های ارزشمند دراختیار شما قرار گیرد.

 

پیشنهاد ویژه

برای اطمینان شما از کیفیت محصول “تعمیرکار دینام و استارت”

خرید جلسات دهم، یازدهم و هجدهم دوره “تعمیرکار دینام و استارت” با 85% تخفیف

آموزش برق خودرو

 

 

پس از خرید، لینک دانلود جلسات در اختیار شما قرار می‌گیرد. همیطور لینک دانلود به صورت دائمی در پنل کاربری شما، بخش دانلودها قرار خواهد گرفت.
داریوش روشنی

 

بخشهائی از آموزشهای دوره

در زیر برشهائی از آموزشهای مفهومی دوره را برای آشنائی بیشتر شما قرار داده‌ایم:

 

 

برای آشنائی شما با کیفیت و سطح آموزشهای عملی، در اینجا برشی از آموزشهای عملی دوره را قرار داده‌ایم:

 

ویدئوهای دوره، در بخش درسهای دروه آموزشی قرار دارند. از قسمت دوره‌های آموزشی نیز میتوانید وارد درسهای دوره شوید. بعد از ثبت نام و پرداخت نهائی، درسهای دوره برای شما باز میشوند، می‌توانید ویدئو ها را ببینید و در صورت تمایل ذخیره کنید. همزمان با خرید اطلاعات شما دریافت میشود و شما عضو سایت میشوید و در دفعات بعد میتوانید با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خودتان وارد سایت شوید و درسها را دنبال کنید.

ویدئوها قابلیت دانلود دارند، در نتیجه میتوانید ویدئوها را در سیستم خودتان داشته باشید و هر چند بار که خواستید مرور کنید.

 آموزشهای ما به صورت آنلاین نیستند. یعنی نیاز نیست ساعت بخصوصی آنلاین باشید و هر وقت فرصت داشتید می‌توانید آموزشها رو دنبال کنید.

نظر شرکت کنندگان دوره

 

 

One thought on “دوره آموزشی تعمیرکار دینام و استارت

 1. محمد حسن زاده میگوید:

  باعرض سلام خدمت استاد ارجمند
  واقعا دوره ای عالی ومفیدبودتمام نکات به خوبی توضیح داده شده بخصوص فیلمها وهمچنین نحوه عیب یابی برروی خودرو وتعمیر آنها باز هم به نوبه خودازاستاد عزیزم آقای داریوش روشنی تقدیروتشکر کرده وازخداوند برای ایشان آرزوی موفقیت دارم وهرکجا باشندسربلندوپیروزباشند

 2. ابوالقاسم گرمابی میگوید:

  باسلام خدمت استا عزیز دورها خوب هست وعالی ولی اگر کلاس عملی باماشین های واقعی بودخیلی بهتر بود ولی این فیلم برای افرادی که تا حالا دینام ماشین باز نکردند یخورده مشکل است که فقط از طریق فیلم یاد بگیرند

  • داریوش روشنی میگوید:

   سلام جناب گرمابی عزیز ضمن تشکر بابت نظر ارزشمندتون شاید پکیج های آموزشی برای همه مناسب نباشن اما برای سه دسته از افراد به شدت مناسب هستن
   1-شاگردها
   2-دست به آچارها (فنی ها)
   3-با هوشها

 3. مهران میگوید:

  بسياري از آموزشها با ديدن كسب و كارها شكل ميگيرد آموزشها و مهارتهاي فردي در شناخت برق و باطري خودرو و حتي موتور سيكلت كه درآينده خودرو و موتور سيكلتها الكتريكي را در جهان گسترده خواهد كرد بازار كار جديدي را براي علاقمندان ايجاد خواهد بنابراين با افزايش مهارتهاي فردي و آموزشهاي علمي و ديدن كليپهاي آموزشي و كمي جسارت و امتحان كردن آن ميتوانيد مهارتهاي خودتان را افزايش دهيد ابزار كار برق و باطري خودرو و موتور سيكلت خيلي گران و دور از دسترس نيست با خلاقيت و دانش ميتوانيد حتي آپشنهاي جديدي را روي خودرو و موتور ابداع و اختراع كنيد و وسايل برقي آسايشي براي خودرو ايجاد كنيد سيستمهاي خنك كننده هواي داخل خودرو و نوشيدني و سيستم گرمايشي برقي و خدمات صوتي و هوشمند سازي برف پاك كن به باران و ميزان سرعت و حركت آن و انجام دزدگير و ضد سرقت مبتكرانه و هوشمند سازي خودرو در برابر دزدي هاي متبحرانه و نصب و راه اندازي جي پي اس و پخش نور خودرو و چراغهاي خلاقانه از آموزشهاي فراتر از باطري و دينام و استارت و عيوب معمولي است بنابراين توصيه ميكنم آنچه در مورد خودرو ميدانيد را اشراف پيدا كنيد تا در سيستمهاي جديد كه قطعا در بازار گسترش خواهد يافت بالاتر از ديگران قرار گيريد و با رقابت در قيمت و كيفيت و محصولات جديدي كه يقينا در ماههاي آينده به بازار مي آيد به كسب و كار جديد با لذت نگاه كنيد . موفق باشيد مهران صادقي ايده پرداز مديريت شهري و متخصص دانش برق و باطري خودرو و موتور سيكلت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =