تعمیرکار دینام و استارت

پکیج آموزش برق خودرو، باتریسازی و تعمیرات دینام و استارت

به کمک این پکیج آموزشی، به صورت تخصصی، قدم به قدم و مفصل، عیب‌یابی و تعمیرات انواع باتری، دینام و استارت، روی خودروهای واقعی را، به زبان ساده یاد خواهید گرفت و میتوانید با خیال راحت، آموزشهائی که دیده‌اید را روی خودرو پیاده کنید و از مهارت خود لذت ببرید.

اگر بخواهید این مهارتها را بدون آموزش کسب کنید، حداقل باید یک سال شاگردی کنید، آن هم به شرطی که یک استادکار ماهر، شما را حمایت کند و هر سوالی داشتید بدون قیدوشرط پاسخ دهد.

 • بیست جلسه آموزشی، بیش از 400 دقیقه آموزش کاربردی
 • آموزش صفر تا صد تئوری و عملی
 • عیب یابی و تعمیرات روی مراجعات واقعی خودروها
 • توضیحات کامل روی فیلمهای عملی
 • قابلیت ذخیره و مرور آفلاین
 • یک ماه پشتیبانی رایگان
 • فیلمبرداری با دوربین حرفه‌ای

افزایش اعتماد به نفس: با این دوره آموزشی، اعتماد به نفس شما در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات باتری، دینام و استارت متحول خواهد شد و خواهید توانست عیب‌یابی و تعمیرات انواع باتری، دینام و استارت را به سادگی فرا گیرید.

ساده سازی مطالب: مطالب دسته‌بندی شده و به زبان ساده‌ بیان شده‌اند، بنابراین حتی کسانی که پیش زمینه‌ای از برق خودرو ندارند نیز می‌توانند از این آموزشها استفاده کنند.

آموزش جامع: مطالب به طور کامل بیان شده و نکات و ترفندهای عملی، عیب‌یابی و تعمیرات عیوب مختلف دینام و استارت، در حالت‌های مختلف، نشان داده شده است.

کسب درآمد: به راحتی مهارتهای خود در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات باتری، دینام و استارت انواع خودرو را افزایش داده و کسب درآمد کنید.

جایگاه شغلی: تعمیرات دینام و استارت یکی از شاخه‌های اصلی برق خودرو است، پس این دوره آموزشی، برای کسب جایگاه جدید از لحاظ تخصصی در بین رقبا به شما کمک خواهد کرد.

میخواهم در این دوره آموزشی شرکت کنم

سرفصلهای دوره

 • بخش اول: باتری
  باتری و طرز کار آن
  انواع خرابی باتری
  انواع روشهای تست باتری
  شارژ باتری
 • بخش دوم: دینام
  قطعه شناسی و طرز کار دینام
  انواع روشهای تست دینام
  مدار سیستم شارژ
  بازوبست دینام
  علائم و عیب یابی دینام روی خودرو
  عیب یابی اجزای دینام
  عیب‌یابی و تعمیرات ۷ نوع دینام مختلف خودروهای پراید پژو۴۰۵ سمند پارس و ۲۰۶ به صورت عملی روی خودرو واقعی
 • بخش سوم؛ استارت
  قطعه شناسی و طرز کار استارت
  عیب یابی استارت
  بازوبست و سرویس استارت
  عیب یابی و تعمیر ۷ نوع استارت مختلف خودروهای پژو ۴۰۵ سمند، پارس و ۲۰۶ به صورت عملی

هزینه دوره

هزینه دوره آموزشی باتریسازی و تعمیرات دینام و استارت ۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان هست که در حال حاضر بیش از 70% تخفیف روی دوره اعمال شده و شما میتوانید فقط با ۶۸۵/۰۰۰ تومان این پکیج آموزشی ارزشمند را تهیه بفرمائید.

میخواهم این پکیج آموزشی را تهیه کنم

آپدیت دوره

آپدیت دوره رایگان است و درسهائی که در آینده اضافه میکنیم به صورت اتوماتیک به پنل شما اضافه میشوند و نیاز به پرداخت مبلغ اضافه ندارند.

آموزش برق خودرو

 

در این دوره آموزشی یک بار برای همیشه مبحث عیب‌یابی و تعمیرات باتری، استارت و دینام را به صورت قدم به قدم و مفصل یاد میگیرید و دیگر به هیچ آموزش دیگری، چه تئوری و چه عملی نیاز نخواهید داشت.

هنرجویانی که در آموزشگاهها یا مراکز فنی و حرفه‌ای آموزش می‌بینند، معمولاً با یک مشکل مواجه هستند. آنها پس از پایان دوره آموزشی، احساس می‌کنند، هنوز اعتماد به نفس کافی، برای عیب‌یابی و تعمیرات خودرو واقعی ندارند. ما پس از ریشه‌یابی این مشکل به این نتیجه رسیدیم، که از یکی دلایل اصلی اعتماد به نفس پائین در این عزیزان، اجرای آموزش آنها روی ماکت است. در واقع آموزشهائی که این هنرجویان دیده‌اند، روی ماکت بوده و روی خودروهای واقعی آموزش ندیده‌اند.

یک راهکار، برای افزایش اعتماد به نفس، این است که هنرجو، همزمان با دوره آموزشی، پیش یک استادکار کار کرده تا با نحوه عیب‌یابی و تعمیرات عیوب واقعی آشنا شود، اما مشکلی که وجود دارد این است که، استادکارهای عزیز معمولاً شرایط ویژه‌ای برای پذیرش شاگرد دارند، ظرفیت پذیرش آنها محدود است و همه آنها، اراده، انگیزه یا توانمندی لازم برای ارائه آموزش را ندارند. در نتیجه، یادگیری نزد استادکار همواره با چالشهائی همراه است.

ما پس از 15 سال تجربه آموزش مکانیک و برق خودرو در مراکز آموزشی و دانشگاهها، این مشکل را حل کرده‌ایم، راه حل ما این است که مراحل عیب‌یابی و تعمیرات خودروهای واقعی را با توضیحات کامل به دوره‌های آموزشی‌مان اضافه کرده‌ایم تا به راحتی این تجربه‌های ارزشمند دراختیار شما قرار گیرد.

پیشنهاد ویژه

برای اطمینان شما از کیفیت محصول “تعمیرکار دینام و استارت”

خرید جلسات 10 و 11 دوره “تعمیرکار دینام و استارت” با 85% تخفیف

داریوش روشنی

برشهائی از آموزشهای دوره

در زیر برشهائی از آموزشهای مفهومی دوره را برای آشنائی بیشتر شما قرار داده‌ایم:

برای آشنائی شما با کیفیت و سطح آموزشهای عملی، در اینجا برشی از آموزشهای عملی دوره را قرار داده‌ایم:

ویدئوهای دوره، در بخش درسهای دروه آموزشی قرار دارند. از قسمت دوره‌های آموزشی نیز میتوانید وارد درسهای دوره شوید. بعد از ثبت نام و پرداخت نهائی، درسهای دوره برای شما باز میشوند، می‌توانید ویدئو ها را ببینید و در صورت تمایل ذخیره کنید. همزمان با خرید اطلاعات شما دریافت میشود و شما عضو سایت میشوید و در دفعات بعد میتوانید با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خودتان وارد سایت شوید و درسها را دنبال کنید.

ویدئوها قابلیت دانلود دارند، در نتیجه میتوانید ویدئوها را در سیستم خودتان داشته باشید و هر چند بار که خواستید مرور کنید.

 آموزشهای ما به صورت آنلاین نیستند. یعنی نیاز نیست ساعت بخصوصی آنلاین باشید و هر وقت فرصت داشتید می‌توانید آموزشها رو دنبال کنید.

2 thoughts on “دوره آموزشی تعمیرکار دینام و استارت

 1. محمد حسن زاده :

  باعرض سلام خدمت استاد ارجمند
  واقعا دوره ای عالی ومفیدبودتمام نکات به خوبی توضیح داده شده بخصوص فیلمها وهمچنین نحوه عیب یابی برروی خودرو وتعمیر آنها باز هم به نوبه خودازاستاد عزیزم آقای داریوش روشنی تقدیروتشکر کرده وازخداوند برای ایشان آرزوی موفقیت دارم وهرکجا باشندسربلندوپیروزباشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + بیست =