تمامی محصولاتی که در صفحات آنها، بنر بازگشت وجه وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد می‌باشند و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید تا 30 روز پس از دریافت محصول می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

 

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

یک معامله آنقدر که برای خریدار ریسک داره باید برای فروشنده هم ریسک داشته باشه. به همین دلیل ما ضمانت بازگشت وجه رو برای محصولاتمون در نظر گرفتیم. این کار دو مزیت داره. یکی اینکه برای خودمان تعهد ایجاد میکنه که محصول خوبی را تهیه کنیم و دوم اینکه به مشتریانمون اطمینان بدیم چنانچه از محصول خریداری شده رضایت نداشتند میتوانند پولشان رو بدون دردسر پس بگیرند.

تصمیم گرفتیم این حس خوب را به اعضای سایت بدهیم تا با این کار اعضای عزیز سایتمان با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری کنند. از آنجایی که ما به پول حلال اعتقاد داریم و نگرانیم حق کسی خورده نشود، بهترین راهکار، دادن دادن گارانتی بازگشت وجه است.

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

1- محصولات ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

2- سعی می‌کنیم محصولات، با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

3- محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

4- دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشت اما شما دلتان آن محصول را نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می‌کنیم که محصولاتمان گارانتی 30 روزه بازگشت وجه دارند. یعنی تا 30 روز پس از استفاده (نه خرید) زیرا ممکن است شما محصولی را الان بخرید اما 50 روز بعد استفاده کنید. ملاک این موضوع فقط و فقط صحبت شماست و ما به شما اعتماد 100 درصد داریم.

تعهدات شما

1- لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

2- نگران ما نباشید! لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

3- نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

4- فایل‌ها را پاک نکنید! اگر محصول دانلودی بود، پس از درخواست بازگشت وجه لازم نیست فایل‌ها را از سیستمتان پاک کنید! شاید روزی خواستید دوباره از آنها استفاده کنید. و همچنین بسته‌های پستی را لازم نیست به ما بازگردانید، می‌توانید آن را به دوستتان هدیه دهید.

 

عزیزانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سو استفاده نمی‌کند؟!


این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شویم به آن پاسخ بگوییم!

اول از همه باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود 5 مورد از هر 1000 سفارش است!

جالب است بدانید که بخش قابل توجهی (حدود نیمی) از این درخواست‌ها نیز به گفته خود افراد فقط برای اجرای تست ما بوده است! (و البته این کار واقعاً ما را ناراحت کرد)

و اما سو استفاده افراد! واقعیت این است که تا کنون به جز یک مورد، کسی از این شرایط سو استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟


کافی است شما یک ایمیل به dariushroshani@yahoo.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید

1- نام و نام خانوادگی

2- شماره تراکنش خرید از وبسایت (اختیاری)

3- نام محصول

4- دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

5- شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً ملی)

6- شماره موبایل

وجه شما در کمتر از 3 روز کاری واریز خواهد شد

و یا فرم زیر را پر کرده و دکمه ارسال را بزنید.

لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

خواهشی که از شما داشتیم


پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

ما مطمئنم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و چندین برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در وبسایتمان قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.

[gravityform id=”12″ title=”true” description=”true”]