ایده دکترمکانیک از کجا شروع شد؟

حدود ده سال بود که توی مراکز آموزش فنی و حرفه ای مکانیک خودرو آموزش میدادم. دنبال رسالت خودم بودم از طرفی میخواستم توانمندی هامو افزایش بدم و مفید و تاثیرگذار باشم. با توجه به تجربه و تخصصی که در زمینه آموزش مکانیک خودرو داشتم تصمیم گرفتم در مسیر آموزش ادامه بدم.

یه روز با یه دوست در مورد ماشینش صحبت میکردم که متوجه شدم ماشینش جام شده در حالی که فقط دو سال کار کرده بود!  کلی خسارت بهش وارد شده بود و  حسابی کلافه بود. با اینکه حدس میزدم مشکل از کجا باشه ازش دلیلش رو جویا شدم. گفت روغن موتور کم شده بود متوجه نشده بودم.

مکانیک خودرو

شروع کار دکترمکانیک

این موضوع فکر من رو به خودش مشغول کرد. قبلاً هم نمونه های مشابهی در بین نزدیکان دیده بودم. بریدن تسمه تایم، سوختن واشرسرسیلندر و … که همگی به خاطر عدم آشنائی با سرویس و نگهداری خودرو اتفاق افتاده بودن.

با خودم گفتم وقتی میتونیم با چند بازدید ساده از خسارتهای بالای ماشین جلوگیری کنیم، چرا آموزشهای مفید و کاربردی تولید نکنم تادیگران با دیدن اون آموزشها بتونن از خسارتهای خودروشون پیبشگیری کنن؟ تصمیم گرفتم اطلاعات مهم و ضروری خودرو رو به دیگران آموزش بدم.

نگهداری خودرو

آموزش هزینه نیست، سرمایه گذاریه چون سود چند برابری در آینده به ما میرسه.

مهر 97 با تولید محتوا در کانال تلگرامی ماشینداری شروع کردیم.

ادامه روند بهتر شدن…

بعد از آموزش ماشینداری، دوره‌های آموزشی برق خودرو رو در دستور کارمون قرار دادیم و فعالیت اصلیمون رو روی آموزش مجازی برق خودرو گذاشتیم. نمونه آموزشهای برق خودرو رو میتونید در دوره رایگان برق خودرو ببینید.

فیلم آموزش برق خودرو رایگان

آموزش  گم شده مهم زندگی امروز ماست و افراد زیادی به اون نیاز دارن.

خدا رو شکر تا حالا موفق بودیم و امیدوارم که این موفقیت ادامه داشته باشه. موفقیت رو در رضایت هنرجویان از محصولاتمون میبینم.

دکترمکانیک در حال حاضر آموزش فنی خودرو و برق خودرو  رو در دستور کار خودش داره.

در حال حاضر از طریق کانال تلگرامی ماشینداری؛ پیج اینستاگرام و سایت در حال ارائه خدمات به علاقمندان هستیم.